RESTAURACJA & BAR

Przez kuchnię do zdrowia

 

Sercem Willi Alexander Resort & SPA jest restauracja.

To w naszej kuchni powstają niesamowite potrawy, kuszące niepowtarzalnym smakiem i zapachem. Od dawna rządzi w niej Szef Kuchni z wieloletnim doświadczeniem Pan Piotr Domachowski, człowiek z ogromnym talentem i odwagą w tworzeniu niestandardowych dań.Jego prawa ręka, Pan Krystian Wojtaszek to bardzo utalentowany kucharz, które swoje doświadczenie zdobywał w Polsce, ale również krajach śródziemnomorskich, głównie we Włoszech. W ich autorskich kompozycjach, zainspirowanych najnowszymi trendami kulinarnymi, można odnaleźć elementy kuchni staropolskiej, regionalnej, fusion, włoskiej czy francuskiej.

Wszystkie dania są przyrządzane z najlepszych produktów – ze świeżych owoców, warzyw i ziół oraz mięs, dostarczanych przez  regionalnych producentów. Kucharze przygotowują je według sprawdzonych receptur, wzbogaconych odrobiną fantazji i z dużą dawką kreatywności. Ta wirtuozeria kulinarna idealnie współgra z eleganckim wystrojem sali restauracyjnej. 

Willa Alexander to doskonałe miejsce na organizację przyjęć w gronie najbliższych:

  • wesela
  • chrzciny
  • jubileusze
  • urodziny
  • bankiety
  • imprezy integracyjne

Naszym atutem jest znakomita obsługa, wspaniała kuchnia oraz kameralność, która pozwala naszym gościom poczuć się komfortowo we własnym gronie. Posiadamy elegancko urządzoną salę, która idealnie nadaje się na imprezy okolicznościowe. Pozwala na organizację wydarzenia na około 60 osób.Proponujemy różne warianty menu, zapewniając jednocześnie, iż każdorazowo dostosujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań naszych.

Adres

Willa Alexander

ul. Olimpijska (dawniej BoWiD) 776-032 Mielno

Linki